Thermoformers - пакувальне обладнання з Європи з максимальною вигодою

Основним напрямком нашої діяльності є сервіс та продаж термоформувального пакувального обладнання, що було у використанні.

Ми маємо багаторічний досвід у сфері капітального ремонту, переобладнання та модернізаціі термоформерів.

Кожен термоформер ретельно підбираємо, залежно від продукту, з урахуванням індивідуальних вимог щодо продуктивності та кінцевого вигляду упаковки.

Крім б/у пакувального обладнання у нас можна замовити і нове.
Ми є представниками турецької фірми CEHUMA (Джехума), яка проектує, розробляє і виробляє термоформовочні машини для упаковки харчової та медичної продукції.

Наш YouTube канал: https://www.youtube.com/user/beksbuldog/videos

Наші переваги

У нас завжди в наявності вживані автоматичні термоформоформувальні пакувальні машини від кращих світових виробників. Асортимент постійно оновлюється.
Виходячи з побажань і продукції, що випускається підприємством замовника, підбираємо обладнання яке максимально відповідає технічним вимогам - від компактних машин до повнорозмірних пакувальних ліній.
Термоформери які пройшли капітальний ремонт і модернізацію в нашій компанії відрізняє конкурентна ціна, якість і надійність в повному розумінні цього слова.
Клієнти компанії отримують повний і комплексний підхід і сервіс, починаючи від візуалізації і консалтингових послуг і закінчуючи вже кінцевої упаковкою, все від одного джерела.
Швидке реагування на гарантійне та післягарантійне обслуговування нашого обладнання вигідно відрізняє нас від конкуренції на ринку.
На складі маємо великий асортимент запасних частин і витратних матеріалів, що дозволяє виконувати сервіс в найкоротші терміни.

Бренди

Для свого бизнесу ви можете обрати обладнання світових лідерів: MULTIVAC, VARIOVAC, WEBOMATIC, ULMA, CEHUMA , VC999, GEA, CFS, VERIPACK, HENKOVAC, HAJEK, WEBER, BIZERBA

Компанія «Thermoformers»

Компанія «Thermoformers» - надійна організація, яка впродовж тривалого часу займається реалізацією та наданням кваліфікованого сервісного обслуговування б/у пакувального обладнання. Ми постійно впроваджуємо сучасні технології, що дозволяє нам займати лідируючі позиції на українському ринку, завоювавши довіру серед численної кількості задоволених клієнтів.

У сучасних умовах, сфера використання фасувально-пакувального обладнання досить широка - це порційна і партійна упаковка продуктів харчування (сири, м'ясні вироби тощо), а також інших продовольчих і непродовольчих товарів.

Наше завдання – забезпечити нашим партнерам якісне та надійне пакувальне обладнання, завдяки якому кожен підприємець зможе вести успішний бізнес, запропонувавши кінцевому споживачу по-справжньому новий та унікальний продукт.

Багаторічна практика здійснення капітального ремонту, переобладнання та модернізації дає змогу підібрати для вас найбільш професійне та надійне обладнання, ретельно врахувавши індивідуальні потреби виробництва та кінцевий вигляд упаковки. Тож можете бути впевнені у беззаперечній якості нашого пакувального обладнання і обравши нас, ви отримаєте три основні переваги:

1. Істотну економію при купівлі обладнання та на витраті пакувального матеріалу в процесі експлуатації;

2. Індивідуальні рішення в дизайні упаковки;

3. Високий рівень автоматизації.

 

Пакувальне обладнання в Україні, яке дозволить бути поза конкуренцією

Наша компанія завжди в курсі подій, які відбуваються у «світі упаковок». Ми завжди слідкуємо за ситуацією пакувального обладнання на ринку та аналізуємо інновації у даній сфері, а також втілюємо їх.

Ціна на нові термоформувальні вакуумні машини досить висока, саме тому ми пропонуємо б/у устаткування від топових європейських виробників таких як: Multivac, Variovac, Webomatic, Ulma, VC999, Henkovac, Veripack, CFS / GEA тощо. Це дозволить суттєво заощадити, проте ніяким чином не вплине на якість та зовнішній вигляд кінцевого продукту.

В основі нашої роботи лежить розуміння пріоритетів бізнесу наших клієнтів. Це дозволяє нам запропонувати найкращі рішення що до вибору пакувальних матеріалів та обладнання.

Ми пропонуємо:

- Широкий асортимент термоформерів для продовольчих та непродовольчих товарів;

- Технологічне харчове обладнання (для малих і середніх цехів, м’ясокомбінатів);

- Фасувально-пакувальне обладнання провідних світових виробників, які є гарантією якості.

Якщо ви плануєте придбати обладнання для вакуумного пакування, то, насамперед, варто ознайомитися з принципами його роботи, а також заздалегідь подбати про майбутнє сервісне обслуговування та здійснення ремонтних робіт. Устаткування, як і будь-яка інша техніка, потребує догляду.

Принцип роботи термоформери (відео):  https://www.youtube.com/watch?v=nERj1qIJ_V0

Саме тому, ми пропонуємо такі послуги:

- кваліфікована консультація щодо підбору необхідного обладнання;

ремонт, продаж та сервісне обслуговування пакувального і м’ясопереробного обладнання провідних європейських виробників;

- підбір та продаж необхідних запчастин для термоформувальних вакуумних машин (фасувально-пакувальних автоматів тощо).

Наші пакувальні машини та вакуумне обладнання призначені для створення упаковки з метою збереження товарів різного виду.

В сучасних умовах жорсткої конкуренції вакуумний пакувальник продуктів від нашої компанії не лише допоможе зберегти всі властивості, але і створить привабливий зовнішній вигляд продукту. Пакувальний верстат створить герметичну та безпечну упаковку продукції.

Вакуумна машина, за допомогою якої створюються сучасні герметичні упаковки, сприяє:

- збереженню продукції від зовнішніх факторів впливу;

- рекламі товару - завдяки естетичній привабливості упаковки;

- інформуванню: про склад, термін зберігання, виробника;

- економії завдяки збільшенню терміну придатності продукту.

Наші фахівці мають серйозні технічні знання в галузі пакувальних рішень, а також великий досвід у практичній реалізації проектів. У нас налагоджені зв'язки з постачальниками, а група технічної підтримки завжди дуже затребувана клієнтами.

Як ми працюємо

Головний принцип нашої діяльності - допомагати клієнтам в реалізації їхніх бажань та ідей щодо упаковки виготовленої ними продукції.

Ми прагнемо підібрати такий варіант фасувально-пакувального обладнання, який повною мірою задовольнятиме запити замовника-виробника. Ми пропонуємо б/в обладнання від кращих світових виробників у чудовому стані, реалізуємо його, встановлюємо та запускаємо.

За необхідності ми також займаємося технічним обслуговуванням пакувальних машин, щоб усі їхні механізми працювали злагоджено та якомога триваліший термін. Після закінчення гарантійного періоду наші фахівці оперативно забезпечуватимуть обладнання необхідними деталями, які через зношеність потребуватимуть заміни.

Цінова політика щодо харчового обладнання в нашій компанії - дуже гнучка, а для постійних клієнтів ми пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці.

Склад готової продукції - вакуумного обладнання - дозволяє доставляти замовлення в найкоротші терміни. Отримати безкоштовну консультацію щодо наявності та вибору пакувальних машин можна, зателефонувавши нам за вказаними на сайті телефонами, або відправивши онлайн-заявку.

Напрямки діяльності компанії Thermoformers

  • Системи дозування та комплекси фасувальні вертикальні
  • Автоматичні та напівавтоматичні горизонтальні пакувальні машини
  • Вакуумне обладнання
  • Машини для пакування в харчову плівку
  • Устаткування для запаювання лотків
  • Устаткування термоформувальне

Ми завжди відкриті для вас!

Обирайте пакувальне обладнання та збільшуйте свої прибутки! Ми забезпечимо повний, комплексний підхід та сервіс – від візуалізації до кінцевого результату. Надійність – ваш гарант успіху!

На нашому сайті ви зможете знайти детальну інфармацію за обраною позиції. Для того, щоб придбати пакувальне обладнання, варто зателефонувати за номером, вказаним на сайті.