Thermoformers - пакувальне обладнання з Європи з максимальною вигодою

Основним напрямком нашої діяльності є сервіс та продаж термоформувального пакувального обладнання, що було у використані.

Ми маємо багаторічний досвід у сфері капітального ремонту, переобладнання та модернізаціі термоформерів.

Кожен термоформер ретельно підбераємо, залежно від продукту, з урахуванням індивідуальних вимог щодо продуктивності та кінцевого вигляду упаковки.

Наші переваги

У нас завжди в наявності вживані автоматичні термоформовочні пакувальні машини від кращих світових виробників. Асортимент постійно оновлюється.
Виходячи з побажань і продукції, що випускається підприємством замовника, обладнання підбирається максимально щоб відповідати технічним вимогам - від компактних машин до повнорозмірних пакувальних ліній.
Термоформери які пройшли капітальний ремонт і модернізацію в нашій компанії відрізняє конкурентна ціна, якість і надійність в повному розумінні цього слова.
Клієнти компанії отримують повний і комплексний підхід і сервіс, починаючи від візуалізації і консалтингових послуг і закінчуючи вже кінцевої упаковкою, все від одного джерела.
Швидке реагування на гарантійне та післягарантійне обслуговування нашого обладнання вигідно відрізняє нас від конкуренції на ринку.
На складі маємо великий асортимент запасних частин і витратних матеріалів, що дозволяє виконувати сервіс в найкоротші терміни.

Бренди

Для свого бизнесу ви можете обрати обладнання світових лідерів: MULTIVAC, VARIOVAC, WEBOMATIC, ULMA, VC999, GEA, CFS, VERIPACK, HENKOVAC, HAJEK, WEBER, BIZERBA

Компанія «Thermoformers»

Компанія «Thermoformers» - надійна організація високого рівня, яка впродовж тривалого часу займається реалізацією та наданням кваліфікованого сервісного обслуговування б/у пакувального обладнання. Ми постійно впроваджуємо сучасні технології, що дозволяє нам займати лідируючі позиції на українському ринку, завоювавши довіру серед численної кількості задоволених клієнтів.

В сучасних умовах область використання фасувально-пакувального обладнання досить широка - це порційна і партійна упаковка продуктів харчування (сири, м'ясні вироби тощо), а також інших продовольчих і непродовольчих товарів.

Наша задача – забезпечити нашим партнерам якісне та надійне пакувальне обладнання (термоформери), завдяки якому кожен підприємець зможе вести успішний бізнес, запропонувавши кінцевому споживачу по-справжньому новий та унікальний продукт.

Багаторічна практика здійснення капітального ремонту, переобладнання та модернізації дає змогу підібрати для вас найбільш професійне та надійне обладнання, ретельно врахувавши індивідуальні потреби виробництва та кінцевий вигляд упаковки. Тож, можете бути впевнені у беззаперечній якості нашого пакувального обладнання, адже обравши нас, ви отримаєте три основні переваги:

1. Cуттєва економія на витрату пакувального матеріалу;

2. Найвищий рівень автоматизації;

3. Індивідуальні рішення у дизайні упаковки.

 

Пакувальне обладнання в Україні, яке дозволить бути поза конкуренцією

Наша компанія завжди в курсі подій, які відбуваються у «світі упаковок». Ми завжди слідкуємо за ситуацією пакувального обладнання на ринку України та аналізуємо інновації у даній сфері, а також втілюємо їх.

Ціна на нові вакуумні машини досить висока, саме тому ми пропонуємо б/у устаткування від топових європейських виробників таких як: Multivac, Variovac, Webomatic, Ulma, VC999, Henkovac, Veripack, CFS / GEA тощо. Це дозволить суттєво заощадити, проте ніяким чином не вплине на якість та зовнішній вигляд кінцевого продукту.

В основі нашої роботи лежить розуміння пріоритетів бізнесу наших клієнтів. Це дозволяє нам підібрати найвдаліші пропозиції та рішення при покупці пакувальних матеріалів та обладнання.

Ми пропонуємо:

- Широкий асортимент термоформерів для продовольчих та непродовольчих товарів;

- Технологічне харчове обладнання ( для малих і середніх цехів, м’ясокомбінатів);

- Фасувально-пакувальне обладнання провідних світових виробників, які є гарантією якості.

Якщо ви придбали обладнання для вакуумного пакування, то перш за все, варто ознайомитись із принципами його роботи, а також заздалегідь подбати про майбутнє сервісне обслуговування та здійснення ремонтних робіт. Устаткування, як і будь-яка інша техніка потребує догляду.

Саме тому, ми забезпечуємо такі послуги:

- продаж та підбір необхідних запчастин для вакуумних машин, фасувальних автоматів тощо;

- консультація кваліфікованих працівників щодо підбору необхідного обладнання;

- ремонт, відновлення та сервісне обслуговування пакувального і м’ясопереробного обладнання провідних європейських виробників.

Ми завжди відкриті для вас!

Обирайте фасувально-пакувальне обладнання та збільшуйте свої прибутки! Ми забезпечимо повний, комплексний підхід та сервіс – від візуалізації до кінцевого результату. Надійність – ваш гарант успіху!

На нашому сайті ви зможете знайти детальну інфармацію за обраною позиції. Для того, щоб придбати пакувальне обладнання, варто зателефонувати за номером, вказаним на сайті.