Наша компанія

Діяльність компанії

Ми фахівці з відновлення та модернізації вживаного пакувального обладнання. Нашим основним напрямком є продаж і технічне обслуговування термоформерів. Пропоноване нами обладнання, вигідно відрізняється ціною від нового і при цьому не поступається якістю, а наш багаторічний досвід у сфері переобладнання і доопрацювання термоформувальних пакувальних машин, допоможе максимально швидко підібрати упаковку під Ваш продукт, що заощадить час і гроші.

Місія компанії

Створювати сучасну упаковку, яка буде конкурентною на ринках Європи і Світу.

Мета компанії

Створити сучасний ринок упаковки в Україні, щоб допомогти виробникам продукції виділяться і бути оригінальним брендом.

Історія компанії

Займаємося ремонтом та реалізацією б/у харчового та пакувального обладнання вже більше 20 років.
З 2009 року основним напрямком нашої діяльності є сервіс та продаж термоформувального пакувального обладнання.
Наша команда складається з професіоналів, які цінують свою репутацію.
Пропонуємо тільки якісне обладнання та швидкий кваліфікований сервіс, завоювавши цим довіру серед численної кількості задоволених клієнтів.
Наша компанія слідкує за сучасними тенденціями у світі упаковки, що дозволяє нам займати лідируючі позиції на українському ринку.

Це наш YouTube канал: https://www.youtube.com/user/beksbuldog/videos

Перше відео було опубліковане в 2013 році.

Виробництво

Завдяки власному виробництву і нашим ноу-хау, ми гарантуємо високу якість і гнучкість, а також мінімальний термін реалізації замовлень, поставки витратних матеріалів і запасних частин.
Ремонт проводиться тільки якісними і оригінальними запчастинами які, як і наші машини, постійно удосконалюються і оптимізуються для задоволення вимог наших клієнтів.