Наша компанія

Діяльність компанії

Ми фахівці з відновлення та модернізації вживаних машин для харчової промисловості. Нашим основним напрямком є ​​продаж і технічне обслуговування термоформерів. Пропоноване нами устаткування вигідно відрізняється ціною від нового і при цьому не поступається якістю, а наш багаторічний досвід в області доопрацювання і переобладнання термоформувальних пакувальних машин, допоможе максимально швидко підібрати упаковку під Ваш продукт, що заощадить час і гроші.

Місія компанії

Ми створюємо сучасний ринок упаковки в Україні та допомагаємо виробникам продукції бути оригінальним бендом і виділяться на полицях магазинів.

Мета компанії

Зробити наших клієнтів конкурентними на ринках Європи і Світу.

Історія компанії

Надійна компанія яка протягом тривалого часу займається реалізацією і наданням кваліфікованого сервісного обслуговування б / у пакувального обладнання. Ми намагаємося слідувати за сучасними технологіями, що дозволяє нам займати лідируючі позиції на українському ринку, завоювавши довіру серед численної кількості задоволених клієнтів.

Виробництво

Завдяки власному виробництву і нашим ноу-хау, ми гарантуємо високу якість і гнучкість, а також мінімальний терміни реалізації замовлень, поставки витратних матеріалів і запасних частин.
Ремонт проводиться тільки якісними і оригінальними запчастинами, які як і наші машини, постійно оптимізуються і розробляються для задоволення вимог наших клієнтів.