Обслуговування пакувального обладнання

Сервісне обслуговування

Вибираючи пакувальне обладнання для свого підприємства, варто заздалегідь подумати про наявність сервісного обслуговування. Адже навіть нове обладнання рано чи пізно доведеться ремонтувати. Як і будь-який механізм, «робоча машина» потребує заміни певних деталей і технічної підтримки. І добре, коли цю місію зможе взяти на себе фірма, у якій Ви купили термоформер.

Ми, компанія «Thermoformes», маючи багаторічний досвід в сфері продажів техніки для упаковки, яка була у використанні і наданні технічного обслуговування обладнання, можемо з упевненістю вважати себе лідерами на ринку. Цьому сприяють кваліфіковані фахівці, які в найкоротші терміни уніфікують всі поломки і відновлять роботу вашого обладнання.

Наше кредо: якісне обладнання та сервіс на вищому рівні

Ми йдемо вперед і розвиваємося не тільки завдяки реалізації б / у пакувального обладнання, а й завдяки активному функціонуванні сервісного центру.

Що ми пропонуємо:

  • якісне обслуговування обладнання;
  • технічну підтримку протягом усього часу експлуатації;
  • широкий вибір запчастин і витратних матеріалів;

Наші фахівці вчасно реагують на кожне звернення, що дозволяє побудувати надійні і довірчі взаємини з представниками виробництва, нашими замовниками.

За час функціонування сервісного центру, нам вдалося відремонтувати велику кількість пакувального обладнання, яке продовжить свою невтомну працю ще не один рік. Пам'ятайте, при своєчасному зверненні до наших інженерів, практично кожен термоформер підлягає ремонту і відновленню.

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти були задоволені. Адже ключ до успіху базується на своєчасному і якісному наданні послуг, в тому числі і здійсненні сервісного обслуговування. Це дозволяє нам виділитися серед інших компаній.

4 причини вибрати нас:

  1. Ми робимо фокус на якісному і доступному сервісі;
  2. В нашому штаті тільки кваліфіковані фахівці;
  3. Ремонтуємо термоформери провідних світових брендів;
  4. Проводимо діагностику і оперативно усуваємо всі несправності;

 

Наша компанія цінує кожного замовника. Тому ми готові не тільки запропонувати якісне пакувальне обладнання, а й забезпечити майбутнє технічне обслуговування і здійснити повний апгрейд техніки, що вийшла з ладу.

Звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті і ми надамо Вам кваліфіковану консультацію. У разі невирішення питання, наші фахівці в будь-який момент приїдуть до Вас.