Ремонт обладнання

Ремонт

На кожному виробництві рано чи пізно постає питання: куди краще звернутися для відновлення техніки. Це стосується і обладнання для упаковки товару. Адже вічно техніка працювати не може. Тому, протягом певного часу, з ладу виходять окремі механізми, зношуються деталі або просто необхідно замінити витратні матеріали.

Своєчасний і якісний ремонт пакувального обладнання відіграє дуже важливу роль.

Вчасно обслужена техніка дозволить уникнути проблем, серед яких, можлива навіть зупинка цілого виробництва! А це понесе за собою чимало збитків.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Тому реалізуючи відновлене пакувальне обладнання, ми забезпечуємо всі види ремонту, обслуговування та модернізації, що перетворить б/у термоформер в потужну «робочу конячку», яка потягне не один рік повсякденної роботи.

Фахівці нашого ремонтного відділу модернізують та ремонтують термоформери, що дозволяє:

  • Підвищити продуктивність;
  • Зменшити експлуатаційні витрати;
  • Отримати якісно упаковані товари;
  • Заощадити кошти на придбання нового обладнання

Види ремонту обладнання

 Можемо виділити такі види ремонту пакувального обладнання:

  1. Поточний і середній - такі види ремонту виконуються у замовника і дозволяють забезпечити достатню працездатність машини, що ніяк не відіб'ється на загальній роботі виробництва;
  2. Капітальний ремонт виконується у нас і передбачає відновлення пакувального обладнання (термоформера) до рівня, який був передбачений планом ремонту та обговорений з замовником.

Ремонт обладнання в нашій компанії проходить в кілька етапів.

Спочатку наші фахівці діагностують і виявляють несправності.

Потім готують машину до ремонту: розбирають і очищають потрібні деталі і механізми.

Здійснюють контроль стану і виконують ремонтні роботи. Відновлюють і замінюють потрібні деталі і витратні матеріали.

Після перерахованих етапів інженери перевіряють працездатність термоформера. В разі необхідності виправляють недоліки і передають відремонтоване обладнання замовнику.

Технічне обслуговування та ремонт обладнання

Наші фахівці з відновлення термоформерів відремонтували і модернізували сотні машин відомих європейських брендів. В наших інтересах - задовольнити потреби клієнта і зробити все можливе, щоб техніка продовжила свою роботу. Для ремонту ми використовуємо тільки надійні, перевірені деталі і запасні частини, що дозволяє нам досягти успіху навіть виконуючи найскладніші завдання.

«Thermoformers» - відновимо і модернізуємо пакувальне обладнання в потрібний час за доступними цінами!