Чи вигідно міняти ручні пакувальні машини на автоматичні термоформовочні пакувальні машини?

Чи вигідно міняти ручні пакувальні машини на автоматичні термоформовочні пакувальні машини?

Чи вигідно міняти ручні пакувальні машини на автоматичні термоформовочні пакувальні машини?

2019 20 червня

Кожен бізнесмен, який має виробництво рано чи пізно замислюється над повною автоматизацією. Ми б хотіли розглянути ситуацію, а чи вигідно змінювати наявні ручні машини на автоматичні? Для початку, давайте згадаємо, що ж таке термоформувальні машини.

Термоформувальна машина - це апарат, призначений для вакуумної упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. Простими словами, дана машина здатна самостійно сформувати і створити упаковку. Для виробництва упаковки знадобляться два різних рулону плівки. При цьому машина може створити, як м'яку, так і жорстку упаковку.


Принцип роботи автоматичної термоусадочної машини


Процес пакування можна умовно розділити на кілька етапів:

На першому етапі з плівки формується лоток.
Далі його наповнюють продукцією.
Після того, як лоток заповнений, з нього відкачують повітря і, при необхідності, закачують газову суміш.
На останньому етапі відбувається Запевняю інший плівкою, а також точна підрізування по краях для додання упаковці кінцевої форми.
Цікаво, що наповнення, формування та запаювання виробляються на одній лінії, яка працює циклічно. Дані процеси повністю автоматизовані і вимагають мінімального втручання людини.

Переваги для бізнесу:


Процеси повністю автоматизовані;

Сокращаеться час упаковки продукту;

Дозволяє заощадити на утриманні меншого штату співробітників;

Подібний процес створення упаковки допомагає економити пакувальний матеріал;

Знижується підсумкова вартість готового продукту.

Виходить, що завдяки упаковці, ви можете пропонувати готовий товар за вигіднішою ціною, ніж ваші конкуренти. Це важливий плюс для будь-якого бізнесу. І найголовніше, використання термоформувальних машин дозволяє створювати унікальний дизайн упаковки і вигідно виділити продукт серед маси аналогів.

Де купити термоформовочні машини в Україні?

Великий вибір термоформувальних машин для використання на виробництві пропонує компанія Termoformers. Ми здійснюємо не тільки продаж, але і сервісне обслуговування б / у обладнання, можемо провести модернізацію застарілих моделей або їх відновлення. Команда наших фахівців має величезний досвід роботи з термоформери різних моделей і виробників.

Так чи вигідно використовувати автоматичні термоформери в бізнесі? Відповідь очевидна - вигідно! Це не тільки допоможе автоматизувати бізнес, а й вивести його на новий рівень. Хочете отримати більш детальну консультацію, тоді телефонуйте нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сайті.

Галерея

Інші новини

2021
30 серпня

INPRODMASH & UPAKOVKA

Компанія «Termoformers» запрошує відвідати 29 міжнародну спеціалізовану виставку устаткування, технологій і упаковки для харчової промисловості. INPRODMASH & UPAKOVKA це найбільша виставка в Україні, яка проходить один раз на рік. Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці 14-16 вересня 2021 року. Будемо раді Вас бачити.
2019
08 вересня

INPRODMASH & UPAKOVKA

Компанія «Termoformers» запрошує відвідати 28 міжнародну спеціалізовану виставку устаткування, технологій і упаковки для харчової промисловості. INPRODMASH & UPAKOVKA це найбільша виставка в Україні, яка проходить один раз на рік. Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці 10-12 вересня 2019 року. Номер нашого стенду С09 Будемо раді Вас бачити.
2019
29 липня

Особливості упаковки м'яса і риби

М'ясо та риба – це продукти, що швидко псуються. Згідно санітарно-гігієнічних норм України, продукти такого типу повинні поставлятися в упаковці. Тип упаковки підбирається, залежно від потреб виробництва.
2019
22 липня

Види пакувального обладнання

Пакувальне обладнання застосовується в харчовій промисловості і непродовольчої сфері. Упаковка виконує бар'єрну функцію, перешкоджаючи потраплянню бруду, пилу і мікробів. Збільшує термін зберігання продуктів, зберігає корисні мінерали і вітаміни. Покупці отримують реалістичний вигляд товару, можуть бачити колір і стан продукції. Упаковка - це можливість конкурувати з іншими виробниками, пропонуючи споживачам високоякісні продукти.
2019
15 липня

Обладнання для пакування ковбасних виробів: яке вибрати?

Ковбасні вироби займають 3 місце за популярністю на українському ринку, поступаючись хлібобулочних і молочним продуктам. Ковбаса – продукт, що швидко псується, тому, вимоги до його упаковки і транспортування високі. Завдання виробника – вигідно представити свою продукцію, зберігши смакові якості, аромат і апетитний зовнішній вигляд. Домогтися таких характеристик дозволяє правильно підібране пакувальне обладнання.
2019
08 липня

Як підібрати термоформер для виробництва?

Наша компанія пропонує пакувальне обладнання для потреб малого, середнього і великого бізнесу. У каталозі представлені європейські машини від провідних виробників MULTIVAC, VARIOVAC, WEBOMATIC, ULMA, VC999, GEA і інші.