Що вигідніше, купити нове пакувальне обладнання або б/в?

Що вигідніше, купити нове пакувальне обладнання або б/в?

Що вигідніше, купити нове пакувальне обладнання або б/в?

2019 24 червня

Підбираючи обладнання, потрібно враховувати безліч характеристик, але найголовніше - це якість самого оборудования і сервісне обслуговування.

Незалежно від типу обраної упаковки, необхідно обзавестися якісними пристроями.

Перед власниками бізнесу виникає питання: що краще, купити нове обладнання або придбати б / у машини після капітального ремонту.

Нове пакувальне обладнання:
Нова машина радує око. Але крім зовнішнього вигляду потрібно розуміти, що від поломок і зносу деталей ніхто не застрахований.

Також потрібно врахувати вартість нового обладнання, яке мінімум в два а то й три рази дорожче б / у устаткування після капремонту, а це означає довгий повернення інвестицій.

Пакувальне обладнання б / у. Особливості та переваги:
Ми пропонуємо своїм клієнтам надійні б / у машини після капітольного ремонту з гарантійним і після гарантійним сервісним обслуговуванням. Наше обладнання вигідно отлічаетсья ціною і при цьому не поступається якістю новому, що означає швидке повернення інвестицій.

Також у нас можна придбати деталі і запчастини, а також інші витратні матеріали.

Пам'ятайте, що від якості упаковки залежить успіх бізнесу на ринку. Непривабливий зовнішній вигляд відштовхує покупця більше, ніж прострочені вироби. Щоб завжди обходити конкурентів, необхідно налагодити автоматичну упаковку продукції.

Якщо у вас залишилися питання про ремонт або покупку пакувального обладнання, зв'яжіться з нами.

Інші новини

2021
30 серпня

INPRODMASH & UPAKOVKA

Компанія «Termoformers» запрошує відвідати 29 міжнародну спеціалізовану виставку устаткування, технологій і упаковки для харчової промисловості. INPRODMASH & UPAKOVKA це найбільша виставка в Україні, яка проходить один раз на рік. Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці 14-16 вересня 2021 року. Будемо раді Вас бачити.
2019
08 вересня

INPRODMASH & UPAKOVKA

Компанія «Termoformers» запрошує відвідати 28 міжнародну спеціалізовану виставку устаткування, технологій і упаковки для харчової промисловості. INPRODMASH & UPAKOVKA це найбільша виставка в Україні, яка проходить один раз на рік. Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці 10-12 вересня 2019 року. Номер нашого стенду С09 Будемо раді Вас бачити.
2019
29 липня

Особливості упаковки м'яса і риби

М'ясо та риба – це продукти, що швидко псуються. Згідно санітарно-гігієнічних норм України, продукти такого типу повинні поставлятися в упаковці. Тип упаковки підбирається, залежно від потреб виробництва.
2019
22 липня

Види пакувального обладнання

Пакувальне обладнання застосовується в харчовій промисловості і непродовольчої сфері. Упаковка виконує бар'єрну функцію, перешкоджаючи потраплянню бруду, пилу і мікробів. Збільшує термін зберігання продуктів, зберігає корисні мінерали і вітаміни. Покупці отримують реалістичний вигляд товару, можуть бачити колір і стан продукції. Упаковка - це можливість конкурувати з іншими виробниками, пропонуючи споживачам високоякісні продукти.
2019
15 липня

Обладнання для пакування ковбасних виробів: яке вибрати?

Ковбасні вироби займають 3 місце за популярністю на українському ринку, поступаючись хлібобулочних і молочним продуктам. Ковбаса – продукт, що швидко псується, тому, вимоги до його упаковки і транспортування високі. Завдання виробника – вигідно представити свою продукцію, зберігши смакові якості, аромат і апетитний зовнішній вигляд. Домогтися таких характеристик дозволяє правильно підібране пакувальне обладнання.
2019
08 липня

Як підібрати термоформер для виробництва?

Наша компанія пропонує пакувальне обладнання для потреб малого, середнього і великого бізнесу. У каталозі представлені європейські машини від провідних виробників MULTIVAC, VARIOVAC, WEBOMATIC, ULMA, VC999, GEA і інші.